Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Policjanci i ZUS zorganizowali spotkanie z seniorami w ramach Dnia Seniora

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej wraz z przedstawicielką ZUSu, klasą mundurową i opiekuńczo-wychowawczą oraz Panią pedagog Katarzyną Oman z ZS nr 1im.rtm. W Pileckiego i małkińscy policjanci odwiedzili seniorów w ramach obchodzonego wczoraj Ogólnopolskiego Dnia Seniora. 

2023/11/288-165447-jpg_6555e4cf3054d Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Spotkanie były świetną okazją do przypomnienia metod działania oszustów skierowanych do seniorów z klubu Senior+ w Ostrowi Mazowieckiej.  

- Wizyta odbyła się w ramach obchodzonego Ogólnopolskiego Dnia Seniora oraz wspólnej akcji z ZUS "Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo". Podczas spotkania policjanci wyemitowali filmy związane z oszustwami m.in na policjanta oraz dot. ZUS. Młodzież nie przyszła na spotkanie z "pustymi rękoma" uczennice poczęstowały seniorów słodkościami - informuje asp. Marzena Laczkowska, Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. 

Seniorzy chętnie brali czynny udział w spotkaniu i zadawali liczne pytania. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.