Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi i powiatu ostrowskiego. 

2023/11/img-6791-1-jpg_65573675d798e

Anna Równa, lat 82, mieszkanka Starego Lubiejewa. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 18 listopada o godz. 12.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłej zostanie złożone na cmentarzu parafialnym. 

Danuta Hadler, lat 96, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 16 listopada w Ostrowi Mazowieckiej. 

Krzysztof Szuba, lat 67, mieszkaniec Nowej Osuchowej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 18 listopada o godz. 14.00 w Kościele pw. św. Piotra i Pawła w Nowej Osuchowej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłej zostanie złożone na cmentarzu parafialnym. 

Czesława Szydlik, lat 88, mieszkanka Broku. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 16 listopada w Broku. 

 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.