Opublikowano

Odcinek drogi gminnej nr 26112W w Przeździecko-Lenartach po remoncie

W poniedziałek 20 października 2023 r. w miejscowości Przeździecko-Lenarty odbył się odbiór prac remontowych odcinka drogi gminnej nr 26112W
Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

W poniedziałek 20 października 2023 r. w miejscowości Przeździecko-Lenarty odbył się odbiór prac remontowych odcinka drogi gminnej nr 26112W Przeździecko-Lenarty - Ołdaki Polonia. Długość odcinka, na którym odbywały się prace, wynosiła 355 m.

Wykonawcą zadania była firma GOŁ-BUDDROG Zdzisław Gołębiewski z Zakrzewo-Zalesie. Koszt całkowity zadania wyniósł 633 849,75 zł, z czego Gmina Andrzejewo otrzymała od zarządu Województwa Mazowieckiego dofinansowanie w wysokości 380 309,85 zł w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju Województwa Mazowieckiego.

W zakresie prac znalazły się m.in.:

- wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni,

- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego,

- przełożenie zjazdów z kostki brukowej,

- ustawienie znaków drogowych.

W odbiorze prac uczestniczyli przedstawiciele Gminy Andrzejewo, wykonawcy oraz nadzoru inwestorskiego.

Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 26112W w Przeździecko-Lenartach to istotna inwestycja dla mieszkańców tej miejscowości. Poprawiła ona bezpieczeństwo i komfort jazdy, a także podniosła estetykę otoczenia.

💬 Komentarze (1)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (1)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz