Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. 

2023/12/mg-8850-jpg_6569a0bf4cf5c

Cecylia Kłosińska, lat 94, mieszkanka Prosienicy. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek 28 listopada w Ostrowi Mazowieckiej.

Grażyna Markowska, lat 55, mieszkanka Zalesia. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek 28 listopada w Jelonkach. 

Lidia Wójcik, lat 88, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 2 grudnia o godz. 10.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym. 

Dariusz Świerżewski, lat 57, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 2 grudnia o godz. 12.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym. 

Jerzy Wilczyński, lat 79, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 30 listopada w Ostrowi Mazowieckiej. 

Wiesław Michalik, lat 71, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 1 grudnia o godz. 11.15 w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowej Osuchowej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłego spocznie na cmentarzu parafialnym. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.