Opublikowano

W Andrzejewie rozbłysły świąteczne iluminacje (zdjęcia)

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, w Andrzejewie pojawiły się ozdoby świąteczne. Przy ulicach, na słupach oświetlenia ulicznego, r
Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, w Andrzejewie pojawiły się ozdoby świąteczne. Przy ulicach, na słupach oświetlenia ulicznego, rozbłysły dekoracje nawiązujące do zbliżających się świąt. Dodatkowo, na trzech drzewach rozświeciły się kolorowe światełka. Dwa z nich znajdują się w centrum, nieopodal budynków Urzędu Gminy oraz remizy OSP, zaś trzecie blisko Szkoły Podstawowej przy ul. Srebińskiej. Świątecznie został udekorowany również budynek Urzędu Gminy w Andrzejewie.

N ozdobach znajdują się na nich charakterystyczne symbole świąt Bożego Narodzenia, takie jak gwiazdy, choinki, aniołki czy renifery. Kolorowe światełka dodają im uroku i sprawiają, że miejscowości Andrzejewo nabiera świątecznego klimatu.

- Mamy nadzieję, że akcenty świetlne umilą mieszkańcom gminy czas świątecznych oczekiwań i sprawią, że stanie się on wyjątkowy i magiczny - podkreśla Urząd Gminy w Andrzejewie.

Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz