Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego.

2024/01/mg-8831-jpg_65a10438610dc

Włodzimierz Świerczyński, lat 81, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w poniedziałek 8 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej.

Stanisław Wincenty Siedlecki, lat 90, mieszkaniec Kuskowizny. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek 9 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej.

Alina Ambroziak, lat 83, mieszkanka Przyborowia. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 13 stycznia o godz. 9.30 w Kościele pw. św. Anny w Jelonkach. Po nabożeństwie ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym. 

Wacław Budniak, lat 93, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 12 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej.

Jerzy Maliszewski, lat 74. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 12 stycznia o godz. 13.00 w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie ciało zmarłego spocznie na cmentarzu parafialnym. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.