Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. 

2024/01/mg-8849-jpg_65aa5a5f097df

Tadeusz Pazik, lat 91, mieszkaniec Komorowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek 16 stycznia w Komorowie.

Zofia Sumińska, lat 88, mieszkanka Pałapusu. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek 16 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej. 

Alfred Laskowski, lat 89, mieszkaniec Komorowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w poniedziałek 15 stycznia w Komorowie.

Anna Podbielska, lat 49, mieszkanka Broku. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 20 stycznia o godz. 8.30 w Kościele pw. św. Andrzeja w Broku. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym.

Elżbieta Daniluk, lat 64, mieszkanka Komorowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 19 stycznia w Komorowie.

Adam Polakowski, lat 67, mieszkaniec Czerwina. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 20 stycznia o godz. 10.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłego spocznie na cmentarzu parafialnym.

Krystyna Raczko, lat 96. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 19 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej.

Teresa Maria Podedworna, lat 75, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 19 stycznia o godz. 14.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym.

Ignacy Herkt, lat 86, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 20 stycznia o godz. 14.00 w Sali Królestwa Świadków Jehowy przy ul. Reja 1 w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłego spocznie na cmentarzu przy ul. Lubiejewskiej.

Janina Tyszka, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 22 stycznia o godz. 10.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym.

Wiktoria Kempista, lat 81, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 18 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.