Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego.

2024/02/img-4745-jpg_65cf144dc5101

Mieczysław Śniadała, lat 82, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 14 lutego w Ostrowi Mazowieckiej. 

Ireneusz Rybiński, lat 51, mieszkaniec Nowego Lubiejewa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 14 lutego w Ostrowi Mazowieckiej.

Krzysztof Szyszkowski, lat 40, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 16 lutego o godz. 14.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie, ciało zmarłego spocznie na Cmentarzu Komunalnym. 

Piotr Mierzejewski, lat 85, mieszkaniec Starego Lubiejewa. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 19 lutego o godz. 12.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie, ciało zmarłego spocznie na Cmentarzu Parafialnym.

Marek Zgoda, lat 62, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 19 lutego o godz. 14.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Wasze opinie

Mieszczuch   15:12, 18.02.2024

Ciesze się że prowadzicie taka rubrykę. Smutna, ale prawdziwa. Serdecznie pozdrawiam. Powodzenia

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.