Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. 

2024/03/img-4743-jpg_65e1c843dee41

Stanisław Malinowski, lat 62, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 28 lutego w Ostrowi Mazowieckiej. 

Grzegorz Pędzich, lat 79, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 29 lutego w Ostrowi Mazowieckiej.

Małgorzata Zakrzewska, lat 34, mieszkanka Rząśnika Szlacheckiego. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek, 29 lutego w Wąsewie. 

Jan Mróz, lat 82, mieszkaniec Komorowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek, 1 marca w Komorowie.

Marek Grabowski, lat 56, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 2 marca o godz. 12.30 w Kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłego spocznie na cmentarzu komunalnym.

Eugeniusz Roch Kolator, lat 77, mieszkaniec Starej Grabownicy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 2 marca o godz. 10.00 w Kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłego spocznie na cmentarzu komunalnym.

Władysław Miłek, lat 72, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 2 marca o godz. 10.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym ciało zmarłego spocznie na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiśniowej. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.