Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. 

2024/03/img-9688-jpg_65f410c290ad5

Dariusz Kucharczuk, lat 64, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek, 14 marca w Ostrowi Mazowieckiej. 

Stanisław Milewski, lat 65, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 13 marca w Ostrowi Mazowieckiej. 

Jan Grabowski, lat 70, mieszkaniec Warszawy. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek, 14 marca w Nowej Osuchowej.

Beata Sienkiewicz-Szulińska, lat 54, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 15 marca o godz. 12.00 w Kościele pw. św. Józafata w Komorowie. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłej spocznie na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiśniowej.

Teresa Przygoda, lat 90, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 16 marca o godz. 12.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym.

Sylwester Kulesza, lat 41, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się się w sobotę, 16 marca o godz. 13.00 w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Wiśniowej. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłego spocznie na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiśniowej.

Jadwiga Wardaszka, lat 93, mieszkanka Króli Dużych. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 15 marca o godz. 13.30 w Kościele pw. św. Rocha w Jasienicy. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym.

Damian Szyszkowski, lat 30, mieszkaniec Komorowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek, 14 marca w Komorowie. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.