Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Regina Tyszka, lat 76, zamieszkała w miejscowości Zgorzałowo. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. św. Anny w Jelonkach odbyło się 5 kwietnia o godz. 9.45.

2020/08/krzyz-21-jpg_5f33d8bc902b7

Krystyna Grażyna Krupa, lat 65, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się 6 kwietnia o godz. 14.00.

Halina Lipska, lat 88, zamieszkała w Prosienicy. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbyło się 5 kwietnia o godz. 12.00.

Jerzy Stępczyński, lat 76, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 6 kwietnia o godz. 12.00.

Edward Rukat, lat 70, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. św. Jozafata w Komorowie odbędzie się 6 kwietnia o godz. 12.00.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.