Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Beata Urszula Ponichtera ponownie wygrywa wybory na wójta w Andrzejewie

W wyborach na stanowisko wójta w gminie Andrzejewo nie doszło do zmiany na czele władzy. Beata Urszula Ponichtera pełniąca funkcję wójta od poprzednich wyborów odniosła ponowne zwycięstwo zdobywając zaufanie wyborców.

2023/03/gmina-andrzejewo-otrzyma-dofinansowania-na-wazne-projekty-infrastrukturalne-fot-ostrowmaz24-jpg_6412ed926a4fb

Według oficjalnych wyników wyborów Beata Urszula Ponichtera zdobyła 1141 głosów, co stanowi 51.65 proc. poparcia. Sylwiusz Han zdołał uzyskać 648 głosów, co daje mu 29.33 proc. poparcia. Natomiast trzeci kandydat, Piotr Cimoch zebrał 420 głosów, co stanowi 19.01 proc. poparcia. Rezultaty te wyraźnie potwierdzają zaufanie, jakim cieszy się Beata Urszula Ponichtera wśród mieszkańców gminy Andrzejewo. Jej doświadczenie oraz dotychczasowa praca jako wójt zdobyły uznanie, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach głosowania. Beata Urszula Ponichtera, po raz kolejny wybrana na stanowisko wójta, już zadeklarowała kontynuację swojej pracy na rzecz rozwoju gminy.

- Pragnę wyrazić swoje serdeczne podziękowanie za wsparcie i zaangażowanie w kampanię wyborczą, wszystkim kandydatom na radnych z mojego komitetu KWW Beata Ponichtera. Dzięki wspólnej pracy mogliśmy dotrzeć do wszystkich mieszkańców i przedstawić mój program oraz cele - poinformowała na swoim profilu na Facebooku Beata Urszula Ponichtera.

Wasze opinie

Bogusia Gromek   07:58, 08.04.2024

Gratulacje

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.