Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Rafał Kruszewski ponownie wójtem z ponad 90-procentowym poparciem

W wyborach na wójta gminy Nur, Rafał Kruszewski odniósł imponujące zwycięstwo zdobywając większość głosów. Zdobyte wyniki wyraźnie podkreślają zaufanie mieszkańców do wójta oraz jego dotychczasowej pracy.

2024/04/wojt-gminy-nur-fot-ostrowmaz24-png_6613afe7396d2

Rafał Kruszewski, będący aktualnym wójtem gminy Nur po raz kolejny został wybrany na to stanowisko. Jego kandydatura nie spotkała się z konkurencją co świadczy o jego pozycji w społeczności lokalnej. Podczas głosowania, które odbyło się w niedzielę 7 kwietnia 2024 roku wyborcy mieli możliwość wyrażenia swojej opinii na temat ponownego wyboru Rafała Kruszewskiego poprzez zaznaczenie odpowiedzi "tak" lub "nie" na karcie do głosowania. Wyniki nie pozostawiają wątpliwości co do preferencji mieszkańców. Rafał Kruszewski zdobył aż 92.63 proc. głosów, co stanowi imponującą większość i jednoznacznie potwierdza zaufanie społeczności do jego osoby oraz dotychczasowej pracy. Decyzja ta z pewnością odzwierciedla wysoką ocenę działań podejmowanych przez wójta w ciągu jego dotychczasowej kadencji.

- Drodzy mieszkańcy, dziękuje Wam z całego serca. Zaskoczyliście mnie, ale to bardzo pozytywnie, 1181 oddanych głosów na TAK - to jest 92,63% wszystkich głosów ważnych w wyborach. Jest to ogromne od mieszkańców zaufanie, ale i zobowiązanie do dalszej i sumiennej pracy  Jeszcze raz bardzo Wszystkim dziękuję - przekazał Rafał Kruszewski.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.