Roman Betlejewski (KO) zdobył najwięcej głosów do rady miasta (322). Na drugim biegunie jest Beata Sosińska (SP), która nie otrzymała ani jednego głosu. Drugi wynik uzyskał Michał Kacprzak - 294, a trzeci Jolanta Kwiatkowski - 259 (oboje NR). Kandydatów, którzy zdobyli mandat napisaliśmy tłustą czcionką.
Wyniki do rady miasta bez podziału na okręgi:
1. Betlejewski Roman (KO) - 322
2. Kacprzak Michał (NR) - 294
3. Kwiatkowska Jolanta Jadwiga (NR) - 259
4. Krych Zbigniew (PiS) - 259
5. Konrad Bogusław (PiS) - 255
6. Zalewski Edward (PiS) - 236
7. Krajewski Robert (PiS) - 209
8. Choinka Daniel (PiS) - 181
9. Laska Krzysztof (PiS) - 174
10. Malec Marian (KO) - 170
11. Pęksa Sebastian (NR) - 164
12. Wilczyńska Klaudia (NR) - 156
13. Zadroga Jolanta Izabela (KO) - 152
14. Swaczyna Krzysztof Janusz (NR) - 149
15. Wilczewski Henryk (NR) - 146
16. Kukiełka Marek (KO) - 141
17. Koczara Tomasz (KO) - 140
18. Orzechowska Ewa (PiS) - 139
19. Wierzejski Rafał (KO) - 135
20. Chojnowski Łukasz (KO) - 130
21. Krajewska Anna (NR) - 130
22. Gromek Mirosław (PiS) - 129
23. Radomski Krzysztof (NR) - 125
24. Wyszomirska Agnieszka (PiS) - 124
25. Pałys Waldemar Józef (PiS) - 122
26. Pecura Paweł Adrian (PiS) - 121
27. Konieczko Jarosław (PiS) - 118
28. Kozłowska Milena (PiS) - 116
29. Skłodowski Damian (PiS) - 115
30. Pawluczuk Jerzy (NR) - 113
31. Herman Beata (PiS) - 111
32. Kaczmarek Agnieszka Ewa (PiS) - 111
33. Golińska Agnieszka (PiS) - 106
34. Bartkiewicz Małgorzata (WPM) - 106
35. Zadrożny Artur (NR) - 100
36. Tyl Dariusz (NR) - 100
37. Spaulenok Jacek Krzysztof (KO) - 97
38. Ogrodnik Dariusz (WPM) - 94
39. Radomski Krzysztof (KO) - 92
40. Olender Dorota (KO) - 92
41. Strzelczyk Tomasz (KO) - 90
42. Dylewski Marek (NR) - 89
43. Kunka Marcin (PiS) - 88
44. Równy Mieczysław Stanisław (NR) - 88
45. Pasztaleniec Dominika (NR) - 87
46. Michalik Krzysztof (WPM) - 83
47. Malec Kinga (PiS) - 75
48. Cieśluk Paweł (PiS) - 75
49. Pędzich Mirosław (PiS) - 72
50. Bębenek Stanisław (WPM) - 71
51. Brodzik Karolina (PiS) - 68
52. Przeździecki Sławomir (SP) - 67
53. Radomska Anna (PiS) - 65
54. Pawlak Jakub (WPM) - 65
55. Jary Agata (PiS) - 64
56. Andryszczyk Agnieszka (NR) - 63
57. Skoczek-Śliwińska Miłosława Bogna (KO) - 62
58. Helcbergiel Grzegorz (PiS) - 61
59. Burkiewicz Katarzyna Małgorzata (KO) - 56
60. Florczak Sandra (NR) - 55
61. Flak Katarzyna (WPM) - 50
62. Łada Grażyna (PiS) - 47
63. Łojek Aneta Sylwia (KO) - 45
64. Kossakowska Angelika (WPM) - 44
65. Słupek Dorota Zofia (KO) - 41
66. Duda Jolanta (NR) - 41
67. Sławkowska Sylwia Joanna (KO) - 39
68. Czerwonka Waldemar Stanisław (KO) - 38
69. Grabowska Katarzyna (WPM) - 37
70. Wojdak Kamil (NR) - 37
71. Wądołowska Patrycja Anna (KO) - 37
72. Iwanowska Iwona (WPM) - 37
73. Prusinowska Bożena (WPM) - 35
74. Grabiańska Anna (NR) - 33
75. Rojek Marta (PiS) - 32
76. Magrzyk Beata (WPM) - 32
77. Kukwa Radosław (WPM) - 31
78. Kamińska Ewa (NR) - 31
79. Listwon Krzysztof (WPM) - 30
80. Wilk Robert (WPM) - 28
81. Kołakowska Katarzyna (WPM) - 27
82. Wodzińska Magda (KO) - 26
83. Leszczyńska Edyta (SP) - 26
84. Rogaska Anna (WPM) - 24
85. Szymaniak Paulina (NR) - 22
86. Duda Sylwia (WPM) - 22
87. Dąbrowska-Górska Diana (KO) - 22
88. Zgoda Iwona (KO) - 22
89. Rzempołuch Tadeusz (WPM) - 21
90. Rybak Hanna Teresa (KO) - 20
91. Krajewska Elżbieta Zofia (NR) - 20
92. Piotrak Kacper (KO) - 19
93. Sekuła Karolina (WPM) - 19
94. Norejko Klaudia Justyna (WPM) - 18
95. Madej Elżbieta Marta (SP) - 17
96. Podbielska Małgorzata (NR) - 17
97. Grabowski Karol Ryszard (NR) - 17
98. Pietrzykowska Magdalena Maria (KO) - 16
99. Bugajska Beata (SP) - 16
100. Wyszyńska-Kołakowska Krystyna (WPM) - 16
101. Przastek Stefan (NR) - 15
102. Równa Bogumiła Krystyna (NR) - 14
103. Bielecki Wojciech Ireneusz (KO) - 12
104. Głębocka Marzena (NR) - 12
105. Jaroszkiewicz Barbara Jolanta (SP) - 12
106. Madej Andrzej (SP) - 10
107. Nowicka Joanna (WPM) - 10
108. Tyszka Andrzej (KO) - 9
109. Niedźwiedzki Dariusz (WPM) - 8
110. Pawelczyk Stanisław (SP) - 8
111. Żach Małgorzata (WPM) - 7
112. Drużyńska Agnieszka (SP) - 5
113. Łoniewski Rafał (WPM) - 3
114. Popiołek Bartosz Paweł (SP) - 3
115. Pisowacka Małgorzata Maria (SP) - 2
116. Jaroszkiewicz Marek Sławomir (SP) - 2
117. Kulesza Irena (SP) - 2
118. Bogacki Dariusz (SP) - 1
119. Sosińska Beata (SP) - 0
Wasze opinie
Bombel
17:25, 08.04.2024
xyz
21:30, 23.04.2024
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.