Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Rozpoczęto prace remontowe drogi gminnej w miejscowości Zaręby-Choromany

Remont drogi gminnej w miejscowości Zaręby-Choromany jest doskonałym przykładem skutecznej współpracy pomiędzy samorządem lokalnym, instytucjami rządowymi oraz przedsiębiorcami prywatnymi. Dzięki tej współpracy możliwe jest tworzenie lepszych warunków życia dla mieszkańców oraz rozwój infrastruktury na obszarach wiejskich.

2024/05/drochoro-jpg_663e2219578a4 Fot. Urząd Gminy Andrzejewo

W miejscowości Zaręby-Choromany rozpoczęto prace remontowe drogi gminnej. Inwestycja, która ma na celu poprawę infrastruktury drogowej została zapoczątkowana przy wsparciu finansowym z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Koszt całkowity tego przedsięwzięcia został oszacowany na kwotę 709 tys. 405.21 złotych. Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Urzędu Marszałkowskiego gmina Andrzejewo zyskała wsparcie finansowe w równowartości 493 tys. 773.05 złotych. Wykonawcą tego ważnego zadania została firma "Goł-Buddrog" prowadzona przez Zdzisława Gołębiewskiego z miejscowości Zakrzewo-Zalesie.

W ramach realizowanej inwestycji przewidziane są różnorodne prace. Rozpoczynają się one od robót przygotowawczych i rozbiórkowych, obejmując roboty ziemne, podbudowę nawierzchni, a także wykonanie zjazdów oraz poboczy. Wszystkie te działania mają na celu stworzenie bezpiecznej i funkcjonalnej drogi, która będzie służyć mieszkańcom i użytkownikom lokalnej infrastruktury przez wiele lat.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.