Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Koalicja rządowa czyści stanowiska. Miotła dociera do Ostrowi Mazowieckiej

Justyna Kesler-Zajączkowska, która kandydowała bez powodzenia do rady powiatu ostrowskiego z list Trzeciej Drogi została kierownikiem ostrowskiego biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

2024/05/zmiana-w-arimr-jpg_66433466d3d42 Fot. Mazowiecki Oddział Regionalny ARIMR

W różnego rodzaju instytucjach rządowych po zmianie władzy następuje wymiana kadry kierowniczej. W tym przypadku zadanie było ułatwione. Justyna Kesler-Zajączkowska zastąpiła na tym stanowisku Dorotę Subdę z PiS. Z dużą dozą prawdopodobieństwa zdawała sobie sprawę, że może być odwołana i w ubiegłym tygodniu została sekretarzem gminy Zaręby Kościelne. Dorota Subda z powodzeniem kandydowała do rady powiatu ostrowskiego i ponownie została jej przewodniczącą.

Nowa kierownik ostrowskiego biura ARiMR ma 44 lata i jest sołtyską Starego Lubiejewa (gm. Ostrów Mazowiecka).

Wasze opinie

Xx   15:31, 15.05.2024

Nagłówek artykułu nieadekwatny do treści. Poprzednia Pani kierownik sama zrezygnowała. Nowo wybrana osoba jest kompetentna i od wielu lat pracuje w Arimr. Zna doskonale prace od inspektora po głównego specjalistę i takie właśnie osoby powinny być powoływane na kierownika. Gratulacje za powołanie kompetetnej osoby!!! A dla nowej Pani Kierownik sukcesów na nowym stanowisku.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.