Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Powiatowe Obchody Święta Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Powiatowe Obchody Święta Policji w Ostrowi Mazowieckiej to wyjątkowa okazja do uhonorowania funkcjonariuszy za ich poświęcenie i służbę. W programie przewidziano składanie kwiatów, mszę świętą, uroczysty apel oraz piknik profilaktyczny.

2021/07/powiatowe-obchody-swieta-policji-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_60f68e34b9e91 Fot. Archiwum Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej

W czwartek 11 lipca 2024 roku o godz. 10.00 przy ul. Henryka Trębickiego na obiekcie Omega, odbędą się Powiatowe Obchody Święta Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz osoby zainteresowane do wzięcia udziału w tej ważnej uroczystości.

Delegacje o godz. 8.30 złożą kwiaty pod pomnikiem przy KPP Ostrów Mazowiecka, upamiętniającym funkcjonariuszy Policji Państwowej zamordowanych m.in. w Miednoje i Charkowie. Jest to moment zadumy i hołdu dla tych, którzy oddali swoje życie w służbie publicznej. Następnie o godz. 9.00 w parafii pw. Opatrzności Bożej przy ul. Małkińskiej odbędzie się msza święta w intencji środowiska policyjnego. To wyjątkowy czas modlitwy za wszystkich funkcjonariuszy oraz ich rodziny.

Na placu o godz. 10.00 odbędzie się uroczysty apel, podczas którego zostaną wręczone awanse na wyższe stopnie policyjne oraz odznaczenia dla zasłużonych funkcjonariuszy. Jest to szczególna okazja do uhonorowania ciężkiej pracy i poświęcenia policjantów.
Na zakończenie w ramach Dni Otwartych KPP Ostrów Mazowiecka odbędzie się piknik profilaktyczny.

W programie przewidziano:

  • Pokaz sprzętu policyjnego, w tym radiowozów i motocykli,

  • Informacje na temat naboru do służby w Policji,

  • Spotkanie z maskotką ostrowskiej Policji – Liskiem, które z pewnością ucieszy najmłodszych uczestników.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.