Dzisiejsza uroczystość była nie tylko formalnym powierzeniem obowiązków, ale również symbolicznym rozpoczęciem nowego rozdziału w historii Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.
Dziś 1 sierpnia, przed południem w Jatkach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Wydarzenie to zgromadziło wielu gości i było okazją do oficjalnego powitania mł. insp. Piotra Chromińskiego, który objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji. Po złożeniu meldunku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu, insp. Pawłowi Herbusiowi, odczytany został rozkaz personalny dotyczący powierzenia obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł. insp. Piotrowi Chromińskiemu. Nowy komendant, dotychczasowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach, posiada bogate doświadczenie w służbie policyjnej, którą rozpoczął w 1993 roku. Od początku swojej kariery związany był z pionem kryminalnym w siedleckiej komendzie.
Rozkaz personalny wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, insp. Paweł Herbuś. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili m.in.: Kapelan ostrowskiej komendy ks. Marek Gruda, Wicestarosta Bartłomiej Pieńkowski, Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka Hubert Betlejewski wraz z przedstawicielami lokalnego samorządu, Dowódca 22 Wojskowego Ośrodka Kontyngentowego płk. Leszek Iwaniec, Szef sztabu 52 Batalionu Lekkiej Piechoty mjr Robert Tomczyk, Zastępca Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej bryg. Krzysztof Gałązka. Ponadto w uroczystości wzięli udział kierownictwo, policjanci oraz pracownicy ostrowskiej komendy.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.