Opublikowano

Nowa instalacja gazowa w Starym Lubotyniu. Umowa podpisana

Urząd Gminy Stary Lubotyń poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie instalacji gazowej wewnętrznej w budynku użyteczności publicznej znajd
Fot. Gmina Stary Lubotyń

Urząd Gminy Stary Lubotyń poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie instalacji gazowej wewnętrznej w budynku użyteczności publicznej znajdującym się w miejscowości Stary Lubotyń 38, który pełni funkcję posterunku. To ważny krok w modernizacji infrastruktury gminnej, mający na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz komfortu jego użytkowników.

W dniu 1 sierpnia Urząd Gminy Stary Lubotyń, reprezentowany przez wójta Ireneusza Gumkowskiego oraz skarbnika Danutę Burczak, zawarł umowę z firmą Malec Sp. z o.o. na kwotę 51 tys. 585.90 zł brutto. W ramach zleconego zadania do końca września 2024 roku zostanie zamontowany nowy piec gazowo-kondensacyjny. Nowoczesna technologia, którą wykorzystuje to urządzenie, pozwoli na znaczne zwiększenie efektywności energetycznej budynku, co przełoży się na obniżenie kosztów ogrzewania.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz