Aplikacja "Moja Komenda" powstała z myślą o obywatelach, aby w łatwy i szybki sposób mogli znaleźć policjanta, który dba o dany rejon. Mieszkańcy powiatu ostrowskiego również mogą wyszukać swoich dzielnicowych z KPP w Ostrowi Mazowieckiej, KP w Małkini Górnej oraz PP w Nurze.
Dzięki aplikacji "Moja Komenda" w łatwy i szybki sposób odnajdziesz każdego dzielnicowego w Polsce. Używanie aplikacji jest bardzo proste, gdyż jedyne, co trzeba zrobić to wpisać swój adres zamieszkania, a program odnajdzie naszego dzielnicowego, który dba o nasz rejon i pokaże, w której jednostce pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Dodatkowym atutem jest to, że wyszukiwarka dzielnicowych działa również w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do internetu, aby z niej korzystać.
Aplikacja zawiera również bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce, czy też jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Ponadto jest wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty, natomiast po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo "Moja komenda" umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym i jest całkowicie bezpłatna.

💬 Komentarze (0)