Po raz trzeci tenisiści z regionu wezmą udział w mistrzostwach powiatu ostrołęckiego open. Swoje rozgrywki będą mieli również najmłodsi do lat 10 w mini tenisie oraz młodzież do lat 16.
Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce z pewnością nie zabraknie emocji.
Warto przypomnieć, że drugie mistrzostwa powiatu ostrołęckiego zostały przeprowadzone na kortach tenisowych w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie. Zwyciężył w nich Tomasz Sokół z Białegostoku, który w finale pokonał Kamila Woźniaka 6:2 6:4.
Tym razem rywalizacja w dniach 7-8 lipca zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku 5 lipca do godz. 21.00 pod numerem telefonu 722-055-267 lub mailowo pod adresem ost.ostroleka@gmail.com.
Początek rywalizacji został przewidziany na sobotę 7 lipca na godz. 9.00. Finał w niedzielę 8 lipca po godz. 12.00.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.