Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Namiot reklamowy z nadrukiem - dlaczego warto w niego zainwestować?

Plenerowe eventy są niezwykle popularną formą organizowania masowych spotkań. Mogą być związane z różnymi dziedzinami kultury czy nauki albo poświęcone wystawcom, prezentującym swoje produkty i usługi z danej branży. Niezależnie od celu, w jakim spotkanie jest organizowane, każdy z przyjeżdżających będzie chciał zwrócić na siebie uwagę i zagospodarować swoją przestrzeń. W obu tych celach pomocne mogą być namioty reklamowe.

2019/07/namiot-reklamowy-jpg_5d1fb0f409a87

Namiot reklamowy, który przyciąga wzrok

Inventini, firma będąca liderem wśród producentów różnych użytkowych nośników reklamy, takich jak siedziska czy balony, oferuje swoim klientom również namioty stelażowe. Stanowią one niezwykle ważne i użyteczne wyposażenie podczas wspomnianych eventów w plenerze.

Dlaczego?

Dzieje się tak dzięki temu, iż materiał namiotu może zostać zadrukowany wybraną przez klienta grafiką. Warto zadbać więc o to, aby na daszku znalazło się logo i nazwa firmy, dzięki czemu już z daleka będą dobrze widoczne. W ten sposób osoby przybywające na spotkanie z łatwością trafią do wybranego wystawcy, a nie do jego konkurentów.

Namiot stelażowy oprócz swojej górnej części posiada także nogi, które mogą zostać ozdobione materiałami w firmowych kolorach. Znacznie ważniejsza właściwość to jednak możliwość rozpięcia pomiędzy nimi ścian namiotu, na których również mogą znajdować się najważniejsze informacje na temat firmy. Wśród nich warto podkreślić znaczenie hasła reklamowego czy grafik, bezpośrednio związanych z działalnością firmy.

Oprócz najprostszych namiotów stelażowych, Inventini proponuje także inne typy namiotów. Są to namioty stałociśnieniowe, wentylatorowe czy typu gwiazda. Namioty stałociśnieniowe i wentylatorowe odznaczają się pięknymi, półkolistymi kształtami, a gwiazdy często wykorzystywane są do podkreślenia wagi uroczystości odbywających się w plenerze. Każdy z typów może oczywiście zostać ozdobiony odpowiednimi nadrukami.

Zapewni przestrzeń i komfort

Namioty reklamowe mogą służyć nie tylko do przyciągania uwagi otoczenia. Są pomocne w wyznaczaniu przestrzeni, należącej do danej firmy, ale również umożliwiają zaplanowanie, jak powinna ona wyglądać. Dodatkowym atutem jest cień, który może stać się prawdziwym zbawieniem w upalny dzień.

Szczególnie ważne będą namioty reklamowe dla wszystkich, którzy planują podczas plenerowego eventu rozmawiać ze swoimi przyszłymi klientami przez dłuższy czas. Pod namiotem mogą bowiem ustawić wygodne fotele, sofy i stolik, zarówno dla tych, którzy już prowadzą rozmowę, jak i dla oczekujących. Wówczas każdy zainteresowany będzie mógł odpocząć, czekając na dyskusję. Taka chwila relaksu z pewnością poprawi nastrój i zachęci do skorzystania z oferty.

Artykuł sponsorowany