Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Akcje skierowane do małkińskich mieszkańców pt. "Bądź widoczny na drodze, noś odblaski" oraz "Powiedz Nie uzależnieniom!"

Dzielnicowi oraz przedstawiciele Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych UG z Małkini Górnej przeprowadzili wspólne akcje pt. "Bądź widoczny na drodze, noś odblaski" oraz "Powiedz Nie uzależnieniom!", które zostały skierowane do mieszkańców gminy.

2022/11/akcje-odblaskowe-zorganizowane-przez-malkinskich-dzielnicowych-i-gkrpz-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6374a1f5d7891 Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Okres jesienno-zimowy jest już w pełni, co za tym idzie dni stają się krótsze, a widoczność na drodze pogarsza się coraz bardziej. Chcąc zwiększyć bezpieczeństwo na drodze po zmroku małkińscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych UG przekazali mieszkańcom gminy opaski odblaskowe, kamizelki, ulotki informacyjne na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych oraz ulotki na temat walki z uzależnieniami.

Przekazane odblaski i materiały zostały ufundowane przez małkiński komisariat oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych UG w Małkini Górnej.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.