Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Policjanci sprawdzają miejsca zamieszkania osób starszych, schorowanych i bezdomnych w okresie jesienno-zimowym

W związku z nadchodzącym ochłodzeniem ostrowscy policjanci sprawdzają miejsca zamieszkania starszych, samotnych osób, a także bezdomnych.

2022/11/policjanci-sprawdzaja-miejsca-zamieszkania-osob-starszych-schorowanych-i-bezdomnych-w-okresie-jesienno-zimowym-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrow-mazowieckiej-jpg_6375ea42cb4c0 Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Ciepłe dni i noce są już za nami. Wielkimi krokami nadchodzi zima i zapowiadane przez synoptyków ochłodzenie. W ciągu dnia termometry wskazują jedynie kilka stopni, jednak z każdym dniem temperatura ma spadać zarówno w dzień, jak i w nocy. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej co roku w okresie jesienno-zimowym sprawdzają miejsca zamieszkania osób starszych, schorowanych, a także m.in. pustostany, gdzie mogą przebywać osoby bezdomne, aby nie doszło do tragedii.

Ostrowscy policjanci zwracają się również z apelem do mieszkańców powiatu ostrowskiego, aby informowały o osobach nietrzeźwych, bezdomnych czy samotnych i schorowanych, które życie lub zdrowie może być zagrożone ze względu na niską temperaturę. Takie sytuacje należy zgłaszać pod nr alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego ostrowskiej komendy pod nr tel. 47 704 42 00.

Wasze opinie

GallAnonim   18:02, 18.11.2022

Jacy oni uczynni chyba artykuł txt pod publikę że tak się martwią o obywatela MILICYJNY FIRMA PRYWATNA KTÓRA JEST NA GIEŁDZIE won Qutasy

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.