Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Znany policjantom mężczyna okradł 60-letnią kobietę w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Do Komendy Powiatowej Policji Ostrowi Mazowieckiej zgłosiła się 60-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, która zawiadomiła, że została okradziona w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Podejrzanym był 49-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

2022/11/zlodziej-jpg_63761d37eeb64 Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek 14 listopada do ostrowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie od 60-letniej mieszkanki powiatu ostrowskiego, która zawiadomiła, że została okradziona podczas wizyty w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Kobiecie zaginął portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami, które pozostawiła w niezamkniętej szafce w toalecie dla osób niepełnosprawnych. Kiedy po chwili wróciła przedmiotów już nie było. 60-latka podejrzewała 49-letniego mężczyznę, który również korzystał z tej toalety. Przypuszczenia kobiety potwierdziły się, kiedy tego samego dnia mężczyzna próbował zapłacić skradzioną kartą w sklepie, jednak transakcja się nie powiodła z powodu zablokowania karty przez właścicielkę. 49-latek został zatrzymany przez ostrowskich policjantów z wydziału prewencji.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży dokumentów oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem poprzez próbę użycia skradzionej karty do zapłaty, odpowie również za kradzież pieniędzy. Jak się okazało mężczyzna był doskonale znany policjantom ze względu na swoje przestępstwa.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.