Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Znany policjantom mężczyna okradł 60-letnią kobietę w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Do Komendy Powiatowej Policji Ostrowi Mazowieckiej zgłosiła się 60-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, która zawiadomiła, że została okradziona w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Podejrzanym był 49-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

2022/11/zlodziej-jpg_63761d37eeb64 Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek 14 listopada do ostrowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie od 60-letniej mieszkanki powiatu ostrowskiego, która zawiadomiła, że została okradziona podczas wizyty w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Kobiecie zaginął portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami, które pozostawiła w niezamkniętej szafce w toalecie dla osób niepełnosprawnych. Kiedy po chwili wróciła przedmiotów już nie było. 60-latka podejrzewała 49-letniego mężczyznę, który również korzystał z tej toalety. Przypuszczenia kobiety potwierdziły się, kiedy tego samego dnia mężczyzna próbował zapłacić skradzioną kartą w sklepie, jednak transakcja się nie powiodła z powodu zablokowania karty przez właścicielkę. 49-latek został zatrzymany przez ostrowskich policjantów z wydziału prewencji.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży dokumentów oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem poprzez próbę użycia skradzionej karty do zapłaty, odpowie również za kradzież pieniędzy. Jak się okazało mężczyzna był doskonale znany policjantom ze względu na swoje przestępstwa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.