Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Sprawca kradzieży elementów stalowych z budowy o wartości 60 tys. złotych został zatrzymany!

Na terenie powiatu ostrowskiego skradziono z budowy stalowe elementy o wartości 60 tys. złotych. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież, któremu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

2022/11/sprawca-kradziezy-stalowych-elementow-zatrzymany-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_637b57e94e63f Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

W nocy ze środy 16 listopada na czwartek 17 listopada z terenu budowy drogi S61 w Gniazdowie zostały skradzione stalowe elementy o wartości 60 tys. złotych. Sprawę prowadzili ostrowscy kryminalni, którzy już dzień później, w piątek 18 listopada, zatrzymali w Starym Lubiejewie 26-letniego mężczyznę kierującego fordem, który wrócił w to samo miejsce, aby ponownie ukraść stalowe elementy. Mieszkaniec województwa mazowieckiego został zabrany do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili również gdzie znajduje się skradziona stal. Odnaleziono ją na terenie jednego ze złomowisk w powiecie wyszkowskim.

Podczas czynności z mężczyzną policjanci ustalili, że sprawca może być winny innych przestępstw. 26-latek usłyszał łącznie 13 zarzutów kradzieży. Za kradzież grozi mu do pięciu lat więzienia.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.