Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Mężczyzna wezwał policję, ponieważ jego partnerka postanowiła się od niego wyprowadzić

Mężczyzna wezwał funkcjonariuszy, ponieważ jego partnerka postanowiła wyprowadzić się od 30-latka zabierając ze sobą dziecko. Jak się okazało, interwencja była bezpodstawna.

2022/11/klotnia-jpg_637e09a0dac5d Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 22 listopada w godzinach popołudniowych dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie za pośrednictwem nr alarmowego 112. Na miejsce interwencji, która miała miejsce na terenie gminy Ostrów Mazowiecka przyjechali ostrowscy policjanci. Okazało się, że partnerka 30-latka postanowiła się od niego wyprowadzić zabierając dziecko. Mężczyzna będący pod działaniem alkoholu odmówił poddaniu się badaniu i oznajmił, że jego partnerka chce również zabrać jego rzeczy.

- Podczas wyprowadzki kobieta miała pakować również rzeczy należące do niego. 30-latek nie był w stanie udowodnić, że faktycznie te rzeczy są jego własnością. W dalszej rozmowie z policjantami stwierdził, że w sumie zadzwonił po Policję " tak w razie czego". W związku z tym, że interwencja była bezpodstawna mężczyzna został ukarany mandatem - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska.

- Niech ta sytuacja będzie przestrogą dla innych, którzy używają nr alarmowego 112 "tak w razie czego". Przypominamy, że należy z tego nr korzystać w przypadku zagrożenia zdrowia/ życia ludzkiego lub mienia. Osoby, które wzywają służby bezpodstawnie muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi - dodaje.

Wasze opinie

Pabloo   17:46, 26.11.2022

Tak tszeba karać takich co nadurzywajo tego numeru apozatym jeśli wypijesz niedzwoń ado takiej interwencji tszeba mnieć podstawy anie zwalać na kobiete ktura chce sie wynieść od pijaka na leczenie takiego oddać sam sobie winien

Aggii   10:51, 27.12.2022

Chłopie,gdzie Ty szkole kończyłeś o matko błąd za błędem, jak słyszeć tak piszesz,więc nie udzielaj komentarzy beż słownika ortograficznego

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.