Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Przewidywane utrudnienia w ruchu drogowym podczas obchodów 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego

Zbliżają się obchody 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego. W związku z przygotowywaną uroczystością na terenie Ostrowi Mazowieckiej dwa skrzyżowania zostaną wyłączone z ruchu, a policjanci w celu zapewnienia bezpieczeństwa będą kierować ruchem.

2023/01/ruch-drogowy-korek-jpg_63ca5832cdb51 Zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę 22 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej odbędą się powiatowo-gminno-miejskie obchody 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą w kościele pw. Wniebowzięcia NMP przy ul. Kościuszki, a następnie uczestnicy udadzą się na ul. 3 Maja, aby złożyć kwiaty oraz odczytać apel pamięci. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas celebracji święta w godz. od 12.00 do 13.00 skrzyżowanie ul. 3 Maja z ul. Sobotki oraz skrzyżowanie ul. 3 Maja z ul. Wileńską zostaną wyłączone z ruchu.

Policjanci będą w tym czasie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników oraz kierujących i będą kierować ruch na ul. Kościuszki. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej zwraca się z prośbą do kierowców o stosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.