Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Pijany mężczyzna zgłosił kradzież samochodu. Auto było zaparkowane na posesji, a zgłaszający stwierdził, że go nie zauważył

Mężczyzna pod wpływem alkoholu zgłosił kradzież samochodu. Policjanci po dotarciu na miejsce odkryli, że samochód jest zaparkowany na posesji. 25-latek został ukarany mandatem, a policja przypomina, aby z rozwagą korzystać z numerów alarmowych.

2023/01/skradziony-samochod-jpg_63cfae6266e75 Zdjęcie ilustracyjne

W nocy z soboty 21 stycznia na niedzielę 22 stycznia 25-letni mężczyzna zgłosił, że jego samochód został skradziony. Samochód marki Seat miał stać na posesji znajomej mężczyzny w Przyjmach k. Poręby. Policjanci udali się na miejsce w celu zbadania sprawy i zauważyli zaparkowane auto na posesji. Samochód dodatkowo był zamknięty, a kluczyki posiadał właściciel pojazdu. Zgłaszający tłumaczył, że wyszedł na papierosa i nie zauważył samochodu, więc stwierdził, że zostało skradzione.

25-latek posiadał w organizmie 0.4 promila alkoholu, a z powodu bezpodstawnego wezwania służb został ukarany mandatem. Policja apeluje, aby używać numerów alarmowych tylko w wyjątkowych przypadkach, gdyż podczas bezpodstawnych interwencji, ktoś może potrzebować pomocy.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.