Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Uciekał przed sprawiedliwością - poszukiwany listem gończym zatrzymany przez ostrowskich kryminalnych

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, którzy zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych i unikających kary zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez miejscowy sąd.

2023/01/wiezienie-jpg_63d10b564dd4d Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 24 stycznia przed południem ostrowscy kryminalni zatrzymali na terenie miasta Ostrów Mazowiecka 37-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który był poszukiwany listem gończym przez miejscowy sąd. Mężczyzna unikał zasądzonej kary jednego roku pozbawienia wolności. Policjanci przewieźli 37-latka do ostrowskiej komendy, skąd następnie udał się do zakładu karnego, gdzie spędzi swój najbliższy rok.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.