Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Ostrowscy policjanci odbyli roczną odprawę w Jatkach

W Galerii Sztuki Jatki w Ostrowi Mazowieckiej miała miejsce odprawa roczna policjantów z Komendy Powiatowej Policji. Podczas spotkania podsumowano całą pracę funkcjonariuszy za 2022 rok.

2023/01/odprawaroczna-policjantow-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63d7a304f2872 Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

W piątek 27 stycznia w Galerii Sztuki Jatki w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowana została roczna odprawa ostrowskich policjantów, która podsumowała ich działania w 2022 roku. Na uroczystości pojawił się zastępca komendanta wojewódzkiego policji  zs. w Radomiu insp. Piotr Janik oraz zaproszeni goście, tj. starosta ostrowski Zbigniew Chrupek, burmistrz miasta Jerzy Bauer, prokurator rejonowy Andrzej Krystosiak, czy też komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Janusz Iwanowski. Pierwszym punktem spotkania było złożenie meldunku zastępcy KWP zs. w Radomiu insp. Piotrowi Janikowi przez komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej mł. insp Krzysztofa Szymańskiego. Następnie ostrowscy policjanci  z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych przedstawili informacje z realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu ostrowskiego. Dodatkowo omówiono osiągnięcia policjantów w zwalczaniu przestępczości, jak i w ściganiu sprawców najbardziej dokuczliwych wykroczeń. Podczas odprawy wyróżniono również dwóch funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego.

Na zakończenie insp. Piotr Janik podziękował policjantom z Ostrowi Mazowieckiej za ich zaangażowanie w służbę i pogratulował im bardzo dobrych wyników. Dodatkowo informacje na temat postępu prac związanych z budową nowej siedziby ostrowskiej komendy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.