Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


63-latek kierował autem pomimo sądowego zakazu

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierował pojazdem bez odpowiednich uprawnień. Mężczyzna został również zbadany na stan trzeźwości.

2022/12/kierowca-samochod-jpg_6399ab297850a Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek 30 stycznia dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie z WCPR o nietrzeźwym mężczyźnie kierującym autem. Na teren gminy Zaręby Kościelne udał się patrol policji, który zatrzymał kierującego pojazdem marki Audi do kontroli drogowej.

- 63-latek został zbadany na stan trzeźwości, urządzenie nie stwierdziło obecności alkoholu w jego organizmie. Jednak po sprawdzeniu w bazach danych policjanci otrzymali informację, że mieszkaniec powiatu ostrowskiego ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wkrótce 63-latek odpowie przed Sądem za popełnione przestępstwo nierespektowania zakazu, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności - przekazała mł. asp. Marzena Laczkowska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.