Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Poszukiwany 20-latek sam oddał się w ręce policji! Stwierdził, że chce trafić do więzienia

Dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie od WCPR o 20-latku, który zadzwonił na numer alarmowy z informacją, że jest poszukiwany. Stwierdził, że chce trafić do więzienia.

2023/01/aresztowanie-jpg_63d8eec4914d8 Zdjęcie ilustracyjne

W piątek 27 stycznia w godzinach popołudniowych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie od WCPR. 20-letni mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował, że jest poszukiwany przez policję za różne sprawy i chce trafić do więzienia. Policjanci udali się pod wskazany przez mężczyznę adres na terenie gminy Boguty-Pianki. Na miejscu okazało się, że poszukiwany przez miejscowy sąd rzeczywiście przebywał w podanym miejscu.

Mężczyzna zgodnie z wyrokiem sądu ma do odbycia 4-miesięczną karę pozbawienia wolności. 20-latek został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.