Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Śmiertelny wypadek w Treblince. 61-latek zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w nasyp

Na drodze wojewódzkiej nr 627 w Treblince doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej 61-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego zmarł na miejscu.

2022/12/zderzenie-kolizja-policja-jpg_6389be5f6aa0c Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 31 stycznia około godz. 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie z WCPR o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 627 w Treblince. Wstępnie ustalono, że 61-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego kierując pojazdem marki Toyota zjechał na prawe pobocze następnie na lewe a później wjechał do przydrożnego rowu uderzając w nasyp. Pomimo akcji reanimacyjnej 61-latek zmarł na miejscu.

- Na miejscu pracowały służby medyczne, straży pożarnej i policjanci. Prowadzono akcję reanimacyjną niestety bezskutecznie, mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci pracując pod nadzorem Prokuratora wstępnie stwierdzili, że z nieznanych na chwilę obecną przyczyn 61-latek z powiatu sokołowskiego kierując toyotą zjechał najpierw na prawe pobocze następnie na lewe a potem do przydrożnego rowu uderzając w nasyp. Z uwagi na prowadzone czynności na miejscu wypadku na drodze występowały chwilowe utrudnienia - przekazała mł. asp. Marzena Laczkowska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.