Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Kierując volkswagenem uderzył w bariery ochronne

Do zdarzenia drogowego doszło na trasie S8 w Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Białegostoku. Samochód marki Volkswagen uderzył w barierki.

2023/02/volkswagen-uderzyl-w-barierki-na-trasie-s8-fot-ostrowmaz24-jpg_63da74101e5b6

W środę 1 lutego na trasie S8 w Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Białegostoku doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki Volkswagen uderzył w bariery ochronne. Pojazdem podróżowały cztery osoby, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Ruch na drodze ekspresowej odbywał się płynnie.

- Po godz. 14 na obwodnicy miasta trzeźwy mieszkaniec powiatu ostrowskiego lat 32 kierując volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków ruchu uderzając w bariery ochronne. Zarówno kierowcy, jak i trójce pasażerów nic się nie stało, został ukarany mandatem - poinformowała mł. asp. Marzena Laczkowska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.