Opublikowano

Mercedes wjechał w tył skody. Kierowca został ukarany mandatem

Na drodze szybkiego ruchu, S8 w stronę Warszawy doszło do kolizji dwóch samochodów. Z uwagi na położenie jednego z pojazdów na drodze wystą

Na drodze szybkiego ruchu, S8 w stronę Warszawy doszło do kolizji dwóch samochodów. Z uwagi na położenie jednego z pojazdów na drodze wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym powodujące korek.

W poniedziałek 20 lutego przed godz. 14.00 na drodze S8 w stronę Warszawy, w pobliżu miejscowości Nagoszewo kierujący pojazdem marki Mercedes 68-latek z woj. podlaskiego uderzył w skodę, którą kierował 38-letni obywatel Litwy. Kierowca mercedesa został ukarany mandatem.

- Kierujący mercedesem 68-latek z woj. podlaskiego nie zachował bezpiecznej odległości od skody, która jechała przed nim i uderzył w nią. Skodą kierował 38-letni obywatel Litwy. Kierowcy byli trzeźwi a 68-latek został ukarany mandatem - poinformowała mł. asp. Marzena Laczkowska.

O zdarzeniu pisaliśmy w tym artykule: https://www.ostrowmaz24.pl/art/43112/zderzenie-dwoch-samochodow-na-s8-wystepuja-utrudnienia-w-ruchu-drogowym-zdjecia

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz