Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Uwaga! Przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie gminy Boguty-Pianki

Urząd Gminy Boguty-Pianki informuje mieszkańców z terenu gminy o wystąpieniu planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej! Przerwy będą miały miejsce w poniedziałek 27 lutego.

2022/12/prad-zarowka-jpg_63899d8b0717f Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkańcy gminy Boguty-Pianki mogą spodziewać się planowanego wyłączenia prądu. Jak informuje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej w poniedziałek 27 lutego w godz. 8.30 - 14.30.

  • Złotki-Przeczki, posesje od nr 16 do 45,

  • Kutyłowo-Perysie, posesje nr 31 i 33

  • Tymianki-Bucie, posesje od nr 1 do 38,

  • Tymianki-Skóry.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.