Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Wypadek na drodze K-50. Jedna osoba trafiła do szpitala!

Wypadek na drodze krajowej nr 50 pokazuje, jak ważne jest zachowanie ostrożności podczas jazdy. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i przypomina, że bezpieczeństwo na drodze zależy także od nich samych.

2023/03/wypadek-droga-k50-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6411b89a9d448 Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

We wtorek 14 marca w godzinach porannych na drodze krajowej nr 50 w pobliżu skrzyżowania z ul. Brokowską doszło do wypadku drogowego. Policja natychmiast została powiadomiona o zdarzeniu i przysłała na miejsce wypadku jednostki z wydziału kryminalnego ostrowskiej komendy. Zderzenie miało miejsce pomiędzy volkswagenem, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, a bmw kierowanym przez 35-latka z tego samego powiatu. Na szczęście obaj mężczyźni byli trzeźwi w czasie wypadku. Jednakże kierowca bmw doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Policjanci z wydziału kryminalnego natychmiast przystąpili do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Zebrane przez nich informacje wskazują na to, że zderzenie było wynikiem błędu 62-latka, który nie zauważył nadjeżdżającego bmw.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.