Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Wypadek na drodze K-50. Jedna osoba trafiła do szpitala!

Wypadek na drodze krajowej nr 50 pokazuje, jak ważne jest zachowanie ostrożności podczas jazdy. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i przypomina, że bezpieczeństwo na drodze zależy także od nich samych.

2023/03/wypadek-droga-k50-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6411b89a9d448 Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

We wtorek 14 marca w godzinach porannych na drodze krajowej nr 50 w pobliżu skrzyżowania z ul. Brokowską doszło do wypadku drogowego. Policja natychmiast została powiadomiona o zdarzeniu i przysłała na miejsce wypadku jednostki z wydziału kryminalnego ostrowskiej komendy. Zderzenie miało miejsce pomiędzy volkswagenem, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, a bmw kierowanym przez 35-latka z tego samego powiatu. Na szczęście obaj mężczyźni byli trzeźwi w czasie wypadku. Jednakże kierowca bmw doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Policjanci z wydziału kryminalnego natychmiast przystąpili do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Zebrane przez nich informacje wskazują na to, że zderzenie było wynikiem błędu 62-latka, który nie zauważył nadjeżdżającego bmw.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.