Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Mieszkaniec powiatu ostrowskiego zatrzymany przez policję

Funkcjonariusze z Komisariatu w Małkini Górnej zatrzymali mężczyznę, który unikał wyroku sądu o karze pozbawienia wolności.

2021/05/sad-kajdanki-fot-freepik-jpg_609506459fd17 Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego do dzisiejszego poranka unikał wyroku sądu o karze pozbawienia wolności, ale w końcu sprawiedliwość zwyciężyła. Policjanci z Małkini Górnej otrzymali nakaz doprowadzenia 35-letniego mężczyzny, który miał być przewieziony do zakładu karnego, aby odbyć swoją karę. Niestety, unikanie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa jest zjawiskiem, które zdarza się dość często. Wielu oskarżonych próbuje uniknąć kary przez ucieczkę lub ukrywanie się, ale takie działania są bezcelowe, ponieważ w końcu sprawiedliwość zawsze zwycięża.

W przypadku 35-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego unikanie kary pozbawienia wolności okazało się daremne. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć swoją karę. Nie warto próbować unikać odpowiedzialności za popełnione przestępstwa, ponieważ w końcu każdy musi ponieść konsekwencje swoich działań.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.