Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Ostrowscy kryminalni wykonują skuteczną akcję zatrzymania

List gończy to niezwykle ważny instrument prawny, który umożliwia organom ścigania szybkie i skuteczne działanie w celu zatrzymania poszukiwanych przestępców. W obu przypadkach zatrzymanie poszukiwanych mężczyzn było możliwe dzięki skutecznemu działaniu policji i wykorzystaniu narzędzi prawnych.

2023/03/zatrzymany-kajdanki-jpg_640b17732cae7 Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 14 marca wieczorem ostrowscy kryminalni zostali skierowani na teren powiatu wyszkowskiego, gdzie mieli dokonać zatrzymania mężczyzny poszukiwanego listem gończym. Policjanci mieli informacje, że 35-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego przebywa na terenie gminy Brańszczyk i został poszukiwany przez ostrowski sąd oraz miejscową prokuraturę. Mężczyzna był również poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, aby odbyć zastępczą karę pozbawienia wolności. Po przeprowadzeniu skutecznej akcji, 35-latek został przewieziony do ostrowskiej komendy.

W środę 15 marca rano ostrowscy kryminalni dokonali kolejnej zatrzymania poszukiwanego listem gończym mężczyzny. 58-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego był poszukiwany przez miejscowy sąd z powodu unikania przez niego zasądzonej kary pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. W obu przypadkach policjanci skutecznie wykorzystali informacje, które posieli, i zakończyli działania z sukcesem.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.