Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Niespodziewany zwrot akcji - poszukiwany 39-latek sam zgłasza się na komendę!

Ostrowscy policjanci otrzymali nakaz od Sądu Rejonowego w Katowicach, aby doprowadzić do zakładu karnego mieszkańca gminy Wąsewo. Gdy policjanci przyszli do jego domu, nie zastali go, ale mężczyzna sam zgłosił się do komendy później tego samego dnia, nieświadomy celu wizyty funkcjonariuszy.

2023/01/aresztowanie-areszt-wiezienie-jpg_63d12af2ca64e Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 23 maja ostrowscy policjanci realizowali zadanie przekazane przez Sąd Rejonowy w Katowicach - doprowadzenie do zakładu karnego 39-letniego mieszkańca gminy Wąsewo. Mężczyzna miał obowiązek stawić się w więzieniu, jednak nie zjawił się tam w wyznaczonym terminie, co skłoniło sąd do wydania nakazu jego doprowadzenia. Policjanci odwiedzili mieszkanie mężczyzny w godzinach porannych, ale nie zastali go w domu. Wydawało się, że poszukiwany ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak sytuacja znacznie się skomplikowała.

W niespodziewanym zwrocie akcji, sam zainteresowany zgłosił się do ostrowskiej komendy w godzinach popołudniowych. Był nieświadomy celu porannej wizyty policjantów w jego domu. Wówczas policjanci zrealizowali nakaz sądu i zatrzymali mężczyznę, umieszczając go w policyjnym areszcie. Mężczyzna zostanie teraz przewieziony do zakładu karnego, który opuścić będzie mógł dopiero po upływie 3 lat.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.