Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Brutalny atak w Ostrowi Mazowieckiej - 15-latek zraniony ostrym narzędziem

Na terenie Ostrowi Mazowieckiej 15-letni chłopiec został zraniony ostrym narzędziem. Intensywne działania policji, w tym zabezpieczanie śladów na miejscu zdarzenia i działania operacyjne, doprowadziły do szybkich zatrzymań.

2023/05/noz-jpg_646f3fa678c46 Zdjęcie ilustracyjne

W nocy w poniedziałek 22 maja dyżurny ostrowskiej komendy odebrał dramatyczne zgłoszenie. 15-letni chłopiec został zraniony ostrym narzędziem na ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. Cała machina śledcza została natychmiast uruchomiona z mobilizacją policjantów z wielu wydziałów, aby odnaleźć sprawców tego brutalnego ataku. Policyjne działania były prowadzone na dwa fronty. Po pierwsze, na miejscu zdarzenia, gdzie stróże prawa przeprowadzili czynności procesowe, zabezpieczając ślady i zbierając dowody mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców. Jednocześnie, "kryminalni" prowadzili intensywne działania operacyjne, które szybko przyniosły oczekiwane rezultaty.

Już we wtorek 23 maja rano do sprawy zatrzymano trzech mieszkańców powiatu ostrowskiego: dwie kobiety w wieku 19 i 21 lat oraz 20-letniego mężczyznę. W toku dalszych czynności, w które zaangażowani byli również dzielnicowi, policjanci ustalili tożsamość głównego podejrzanego - 27-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego.

Mężczyzna, podejrzany o dokonanie tego przestępstwa, sam zgłosił się do ostrowskiej komendy tego samego dnia po południu. Wówczas został natychmiast zatrzymany. W środę 24 maja, po przeprowadzonych czynnościach, trójka wcześniej zatrzymanych osób została zwolniona z policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 27-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 15-latka. W wyniku wniosku policji i prokuratury, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego dwumiesięcznego aresztu. Za przestępstwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara od 3 lat pozbawienia wolności. 

Wasze opinie

Szatan   11:20, 26.05.2023

Pierdolona patologia, śmiecie. Ruchać do w kiblu za tego chłopaka

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.