Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Zobacz, jak wygląda życie policjanta! Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na dzień otwarty! Podczas dnia otwartego będzie można poznać codzienną pracę policjantów oraz ich wyposażenie. Osoby zainteresowane dołączeniem do policji będą mogły porozmawiać o zasadach rekrutacji i złożyć dokumenty na miejscu.

2023/03/policjanci-jpg_641c5045d764c Zdjęcie ilustracyjne

Wtorek 6 czerwca to ważna data dla ostrowskich policjantów. W godzinach od 10.00 do 15.00 Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej organizuje wyjątkowe wydarzenie, które umożliwi wszystkim zainteresowanym poznanie codziennej pracy policjantów oraz zapoznanie się z ich wyposażeniem do służby. Dzień otwarty rozpocznie się od godziny 10.00 i potrwa do 12.00, gdzie przybędą najmłodsi mieszkańcy powiatu. To doskonała okazja dla dzieci, aby z bliska przyjrzeć się pracy policji i zadać wiele ciekawych pytań. Będą mogły zobaczyć, jak wygląda służbowe wyposażenie, takie jak radiowozy, policyjne mundury czy sprzęt używany w codziennej pracy. Po południu, od godziny 13.00 do 15.00, zaproszenie rozszerza się na młodzież i dorosłych. Wszyscy ci, którzy zawsze chcieli poznać kulisy pracy policjantów, będą mieli możliwość poznania, jak wygląda pełnienie służby na co dzień.

To jednak nie wszystko! Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w policji będą miały okazję porozmawiać z doświadczonymi funkcjonariuszami, którzy opowiedzą o zasadach doboru oraz wszystkich etapach rekrutacji. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy marzą o pracy w policji, aby uzyskać bezpośrednie informacje i zadać pytania dotyczące swojej przyszłej kariery. Co więcej, będzie możliwość złożenia dokumentów rekrutacyjnych na miejscu, co przyspieszy cały proces aplikacyjny.

Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej to wyjątkowa okazja dla mieszkańców powiatu ostrowskiego, aby lepiej poznać i zrozumieć pracę policjantów oraz ich rolę w społeczności. To również znakomita możliwość dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad karierą w służbach mundurowych. 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.