Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Motocyklista uderzył w ciężarówkę - Tragiczny skutek nieudanego manewru wyprzedzania

W Ostrowi Mazowieckiej na drodze krajowej nr 50, doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kierowcy ciężarówki. W wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania wykonanego przez 41-letniego motocyklistę, zderzył się on z ciężarówką.

2023/06/wypadek-z-udzialem-motocykla-i-ciezarowki-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_647dcb8003c75 Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

W sobotę 3 czerwca na drodze krajowej nr 50 w Ostrowi Mazowieckiej doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyli motocyklista i kierujący ciężarówką. Wypadek miał miejsce w godzinach popołudniowych i wywołał znaczne utrudnienia w ruchu drogowym na tej trasie. Według wstępnych ustaleń policji, 41-letni kierujący motocyklem nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania, co doprowadziło do zderzenia z ciężarówką. Jego manewr skończył się tragicznie - uderzył w ciężarówkę prowadzoną przez trzeźwego 42-latka. Obaj uczestnicy wypadku są mieszkańcami powiatu ostrowskiego.

Motocyklista został z poważnymi obrażeniami przewieziony do najbliższego szpitala. W celu ustalenia okoliczności zdarzenia, pobrano od niego krew do zbadania stanu trzeźwości.  Policja apeluje do wszystkich kierowców, zarówno tych jeżdżących na dwóch, jak i czterech kołach, o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Bezpieczeństwo na drogach powinno być priorytetem dla każdego użytkownika ruchu drogowego.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.