Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Uwaga kierowcy! Już jutro rozpoczną się prace remontowe na ulicy Piłata

W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem ulicy Piłata w Ostrowi Mazowieckiej Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka informuje, że od piątku 5 lipca 2024 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ulicy Piłata oraz sąsiadujących ulicach.

2024/05/roboty-drogowe-prace-drogowe-jpg_665446af27512 Zdjęcie ilustracyjne

Prace remontowe, przewidziane w umowie, mają na celu poprawę infrastruktury drogowej i zakończą się 30 września 2024 r. Zgodnie z projektem, ulica Piłata na odcinku od ulicy Dubois do ulicy Mieczkowskiego stanie się ulicą jednokierunkową o jednym pasie ruchu. Kierunek ruchu pojazdów będzie wyznaczony od ulicy Dubois w stronę placu Waryńskiego i będzie się odbywał naprzemiennie lewą lub prawą częścią ulicy, w zależności od prowadzonych prac. Podczas remontu, obowiązywać będzie zakaz skrętu z ulicy Piłata w ulice Chopina, Wiejską i Mieczkowskiego. Ulice Chopina i Wiejska staną się w tym czasie ulicami bez przejazdu (ślepymi), co oznacza, że niemożliwy będzie wjazd z tych ulic w ulicę Piłata.

Powyższe nakazy i zakazy nie będą dotyczyć pojazdów policji, służb ratunkowych oraz pojazdów budowy. Prace budowlane będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00, a w razie potrzeby także w soboty w godzinach 7:00-14:00.

Na czas remontu, ograniczony zostanie także ruch pieszych wzdłuż ulicy Piłata. Ruch pieszych będzie odbywał się lewą lub prawą stroną ulicy, w zależności od strony, po której będą prowadzone prace budowlane.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.