W Józefowie odbył się 26. Turniej Karate Kyokushin o puchar burmistrza Józefowa - jedno z najmocniej obsadzonych wydarzeń tego typu w Polsce i Europie.
Na matach rywalizowało aż 600 zawodników z 52 klubów, w tym z międzynarodową reprezentacją - sześć klubów przyjechało z Łotwy, Czech i Izraela. W tym prestiżowym gronie nie zabrakło Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który pod wodzą senseia Radosława Grabowskiego wystawił silną, siedemnastoosobową drużynę.
Zawodnicy z Ostrowi nie zawiedli. W licznie obsadzonych kategoriach sięgnęli po łącznie 12 medali, pokazując wysoki poziom przygotowania i ducha walki.
Złote medale wywalczyli:
Damian Cymerman
Karol Bejzemski
Srebrni medaliści to:
Adam Kwasiborski
Kacper Sośnicki
Adam Rostkowski
Igor Izdebski
Brązowe krążki zdobyli:
Antonina Napora
Alicja Kwiatkowska
Franciszek Dorosz
Piotr Księżopolski
Przemysław Wielądek
Alan Słoniewski
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.