W miniony weekend policjanci z Małkini prowadzili nocny patrol w miejscowości Błędnica. Podczas kontroli zatrzymali kierowcę citroena, którego zachowanie za kierownicą wzbudziło ich podejrzenia.
W nocy z niedzieli na poniedziałek małkińscy policjanci prowadzili rutynowy patrol w miejscowości Błędnica. W trakcie działań ich uwagę zwrócił kierowca citroena, którego sposób jazdy wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem alkoholu, dlatego postanowili zatrzymać pojazd do kontroli.
- Styl jazdy wzbudził u policjantów podejrzenie, że kierujący tym autem może być pod wpływem alkoholu, dlatego auto zostało zatrzymane do kontroli. Za kierownicą siedział nietrzeźwy (ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie) 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, mężczyzna nie miał też uprawnień do kierowania autem. Mundurowi przygotowali dokumentację, która trafi do sądu a auto którym kierował zostało przekazane właścicielowi - przekazała asp. Marzena Laczkowska.
33-latek odpowie przed sądem za popełnienie przestępstwa.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.