Potrącenie nastolatki na przejściu w Ostrowi. 14-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po wypadku na ulicy Różańskiej. Kierowca był trzeźwy.
We wtorek 26 sierpnia wieczorem, na ul. Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącona została 14-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego. Na szczęście zdarzenie zakończyło się bez poważniejszych obrażeń.
- Na miejsce pojechali ostrowscy policjanci z ruchu drogowego, do których dołączyli kryminalni. Mundurowi ustalili, że trzeźwy 42-letni mieszkaniec powiatu nowomiejskiego kierując citroenem, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącą przez nie 14-letnią mieszkankę powiatu ostrowskiego. Dziewczynka została przewieziona do warszawskiego szpitala na badania. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń, po badaniach została wypisana ze szpitala. Dalsze czynności w sprawie przeprowadzą policjantki z Zespołu Wykroczeń ostrowskiej komendy - przekazała asp. Marzena Laczkowska.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Mieszkańcy komentują
3 wpisy · Dołącz do rozmowy
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Bez telefonu. Dziewczyna przed przejściem na pasach zeszła z roweru.
A jaka to różnica czy z telefonem czy bez? Kierowca zbliżając się do przejścia powinien zwolnić, zwłaszcza widząc w okolicy dzieci.
Tak jakby bez telefonu dzieci nie były rozkojarzone... toć to ich natura. Zresztą dorosli też potrafią być nieuważni.
To kierowca powinien uważać! To on prowadzi rozpędzony "czołg"
Bardzo dobrze że kierowca był trzeźwy,a czy 14 latka wchodziła na przejście dla pieszych z telefonem w ręku czy bez??