W piątek po południu policjanci drogówki patrolowali trasę S8. W pewnym momencie ich uwagę zwrócił kierowca Mercedesa, który jechał zbyt szybko.
Pomiar wykazał, że auto poruszało się z prędkością 147 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 120 km/h. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.
- W piątek 13 marca po południu, policjanci z ruchu drogowego patrolowali drogę S8. Ich uwagę zwrócił na siebie kierujący Mercedesem jadący z nadmierną prędkością 147km/h przy ograniczeniu do 120km/h. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli drogowej, za kierownicą siedział 37-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego. W trakcie weryfikacji jego danych osobowych policjanci otrzymali informację, że mężczyzna ma wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień - przekazała asp. Marzena Laczkowska.
W związku z tym samochód został przekazany osobie, która posiadała wymagane uprawnienia. Sam 37-latek za przekroczenie dozwolonej prędkości został ukarany mandatem, natomiast za prowadzenie mimo cofniętych uprawnień odpowie przed sądem.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.