Sala gimnastycznego ostrowskiego "Koperniczka" została wypełniona po brzegi. Licznie przybyłych mieszkańców miasta i powiatu przyciągnął wykład lekarza medycyny Huberta Czerniaka.
Podczas blisko 4-godzinnego spotkania lekarz poruszał zagadnienia z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej.
- Niedoczynności tarczycy i inne schorzenia biorą się z immunologii. Czynnik sprawczy, którym mogą być pewne procedury, pewne pokarmy i braki minerałowo-witaminowe doprowadzają do tego, że organizm strzelony jakąś substancją nie może się naprawić, bo nie dostarczamy witamin i minerałów - mówił na spotkaniu Hubert Czerniak.
Prowadzący apelował również do uczestników wykładu o zdrowie odżywianie. Wspomniał o prawidłowej diecie i produktach, które warto spożywać.
Spotkanie odbyło się w niedzielę 17 marca br. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej. Inicjatorem wydarzenia był starosta ostrowski Zbigniew Chrupek.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.